Úplne nový Tribunal. Tribunal2020.

Softvér Tribunal sme úplne prepracovali. Teraz je jednoduchší, rýchlejší a bezpečnejší.

Presmerujeme vás na novú stránku softvéru Tribunal.

www.softvertribunal.sk

Chcem dostávať občasné novinky
Vašu emailovú adresu neposkytneme tretím osobám. Novinky zasielame iba občas.
Prihlásiť sa

« Späť na 'Ako spravím ... ?'

Ako si nainštalujem bezserverovú verziu Tribunal-u?

  1. Prihláste sa na našej webovej stránke do zákazníckej zóny, Prihlasovacie meno a heslo obdržíte majlom. Stiahnite si súbor Tribunal-Install.zip s bezserverovou verziou.

  2. Rozbaľte stiahnutý .zip súbor na plochu. Po rozbalení Vám vznikne priečinok TRIBUNAL-Install. Spustite súbor install.bat TRIBUNAL bude nainštalovaný do adresára C:/TRIBUNAL.

  3. Spustí sa inicializačný program a zároveň budete vyzvaní, aby ste povolili programy MySQL Server a Apache HTTP Server vo Windows Firewall. Postup inštalácie sledujete vo fialovom okne.

  4. Povoľte vo Windows Firewall programy MySQL a Apache. Ak máte nainštalovaný iný firewall (napríklad ESET), vypnite ho počas inštalácie. Nastavenia, ktoré sa utobia vo Windows Firewall sa do neho prenesú.

  5. Stlačte Enter, počkajte pár minút, kým sa softvér Tribunal nainicializuje.

  6. Hotovo. Stlačte tlačítko ENTER pre ukončenie inštalácie. Pokračujte spustením odkazu "TRIBUNAL", ktorý bol umiestnený na Vašej pracovnej ploche.

  7. Spustí sa softvér Tribunal vo verzii "lokálny server" vo fialovom okne. Toto okno nezatvárajte, môžete ho minimalizovať. Server zastavíte stlačením ENTER v tomto okne, ktoré sa potom zavrie. Pred zavretím okna sa presvedčte, že v systéme nie je nikto prihlásený.

  8. Otvorte prehliadač Google Chrome a prejdite na adresu http://127.0.0.1:7105. Túto adresu používajte na prístup do softvéru Tribunal. Doporučujeme uložiť si ju ako záložku alebo vytvoriť odkaz na ploche (funguje ak je Chrome ako predvolený prehliadač)

  9. Úvodné prihlasovacie meno do Tribunálu je 'admin' a heslo tiež 'admin'. Tieto si budete môcť neskôr zmeniť podľa potreby.

  10. Pokračujte inštaláciou licenčného kľúča podľa Návodu na inštaláciu licenčného kľúča.


« Späť na 'Ako spravím ... ?'


Nenašli ste, čo hľadáte? Napíšte nám alebo zavolajte a my Vám poradíme.