Pracovné ponuky

Softvér Tribunal je najprepracovanejší softvér pre právnikov a advokátske kancelárie na slovenskom trhu. Túto skutočnosť nám potvrdilo už množstvo klientov, ktorí si vyberali medzi dostupnými možnosťami. Sme rozvíjajúca sa spoločnosť, za čo vďačíme aj úspechu softvéru Tribunal. Preto hľadáme do tímu nových tvorivých ľudí schopných a ochotných zapojiť sa a priniesť niečo nové.

Obchodný zástupca

Presvedč sa a staň sa súčasťou tímu, ktorý určuje štandardy v oblasti digitalizácie pracovnej agendy advokátskych kancelárií. Softvér Tribunal už ocenilo množstvo klientov a tí noví čakajú práve na Teba, aby si im ho ponúkol.

Hľadáme obchodných zástupcov pre regióny Košice + Východné Slovensko, Banská Bystrica + Stredné Slovensko a Žilina + Severné Slovensko.

Náplň práce

  • vyhľadávanie potencionálnych klientov, kontaktovanie a ich konverzia na reálnych zákazníkov
  • emailová, telefonická a/alebo osobná prezentácia softvéru Tribunal
  • zaisťovanie ponúk predaja potencionálnym zákazníkom v rámci regiónu
  • zodpovednosť za dodržiavanie dohodnutých plánov
  • aktívny prístup k návrhom na racionalizáciu postupov a zvýšenie efektívnosti činnosti v rámci celej firmy

Požadujeme

  • samostatnosť a komunikatívnosť
  • otvorenosť pre nové výzvy
  • spoľahlivosť a tímovú zodpovednosť
  • ochotu učiť sa
  • znalosť práce s počítačmi z pohľadu používateľa
  • povedomie o programovaní pomocou webových technológií výhodou

Ponúkame

  • kreatívnu a zodpovednú prácu v oblasti informačných technológií
  • flexibilnú pracovnú dobu
  • priestor pre sebarealizáciu a vlastný rozvoj
  • uplatnenie obchodných zručností
  • zaujímavé výkonové ohodnotenie bez limitu a náhradu cestovných nákladov
  • kontakt s najnovšími technológiami vývoja softvéru

Ako sa uchádzať o prácu

Záujemcovia posielajte svoje životopisy vo formáte PDF na adresu Pre zobrazenie zapnite JavaScript. Adresa je skrytá pred robotmi..

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu!