Chcem dostávať občasné novinky
Vašu emailovú adresu neposkytneme tretím osobám. Novinky zasielame iba občas.
Prihlásiť sa

Školenia

Pred školením si prezrite prosím našu príručku používateľa 'Ako spravím'. Nájdete v nej množstvo návodov a tipov, ako softvér Tribunal používať.

Zobraziť príručku 'Ako spravím'

Dobré zaškolenie je nevyhnutnou podmienkou pre efektívnu a pohodlnú prácu so softvérom Tribunal. Ponúkame Vám preto možnosť zúčastniť sa na nami organizovaných školeniach v novootvorenom školiacom stredisku firmy WAI, s.r.o. Tu si môžu Vaši pracovníci osvojiť potrebné zručnosti pri práci s naším softvérom. Zoznámite sa s funkcionalitou systému a potrebnými a odporúčanými postupmi, ako efektívne a jednoducho v systéme pracovať.

Koľko stojí účasť na školení?

Všetky školenia sú zdarma pre ľubovoľný počet účastníkov. Odporúčame, aby sa školenia zúčastnil aspoň administratívny pracovník a jeden koncipient.

Kedy a kde sa školenia konajú?

Školenia sú organizované každý pondelok od 10:00 do 12:00.

Školiace stredisko má kapacitu 8 ľudí a nájdete ho na adrese Sládkovičova 2069/10 A, 921 01 Piešťany.

Mapa

Ako školenia prebiehajú?

Prednášajú naši lektori na testovacej verzii systému, cez projektor. Pre praktické cvičenia odporúčame priniesť si vlastný notebook, k dispozícii je wifi.

Ako sa na školenie prihlásim?

Jednoduchým telefonátom alebo mailom s informáciou, ktorého školenia by ste sa chceli zúčastniť. Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom, radi zodpovieme Vaše otázky a potvrdíme prihlásenie na školenie.

Tešíme sa na Vašu účasť !