Úplne nový Tribunal!

Softvér Tribunal sme úplne prepracovali. Teraz je jednoduchší, rýchlejší a bezpečnejší.

Presmerujeme vás na novú stránku softvéru Tribunal.

www.softvertribunal.sk

Chcem dostávať občasné novinky
Vašu emailovú adresu neposkytneme tretím osobám. Novinky zasielame iba občas.
Prihlásiť sa

Školenia

Pred školením si prezrite prosím našu príručku používateľa 'Ako spravím'. Nájdete v nej množstvo návodov a tipov, ako softvér Tribunal používať.

Zobraziť príručku 'Ako spravím'

Dobré zaškolenie je nevyhnutnou podmienkou pre efektívnu a pohodlnú prácu so softvérom Tribunal. Ponúkame Vám preto možnosť zúčastniť sa na nami organizovaných školeniach v novootvorenom školiacom stredisku firmy WAI, s.r.o. Tu si môžu Vaši pracovníci osvojiť potrebné zručnosti pri práci s naším softvérom. Zoznámite sa s funkcionalitou systému a potrebnými a odporúčanými postupmi, ako efektívne a jednoducho v systéme pracovať.

Koľko stojí účasť na školení?

Všetky školenia sú zdarma pre ľubovoľný počet účastníkov. Odporúčame, aby sa školenia zúčastnil aspoň administratívny pracovník a jeden koncipient.

Kedy a kde sa školenia konajú?

Školenia sú organizované každý pondelok od 10:00 do 12:00.

Školiace stredisko má kapacitu 8 ľudí a nájdete ho na adrese Sládkovičova 2069/10 A, 921 01 Piešťany.

Mapa

Ako školenia prebiehajú?

Prednášajú naši lektori na testovacej verzii systému, cez projektor. Pre praktické cvičenia odporúčame priniesť si vlastný notebook, k dispozícii je wifi.

Ako sa na školenie prihlásim?

Jednoduchým telefonátom alebo mailom s informáciou, ktorého školenia by ste sa chceli zúčastniť. Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom, radi zodpovieme Vaše otázky a potvrdíme prihlásenie na školenie.

Tešíme sa na Vašu účasť !